home.social

#powerdelivery — Public Fediverse posts

Live and recent posts from across the Fediverse tagged #powerdelivery, aggregated by home.social.

  1. Now that all of my devices (laptop, phone, camera, tablet) charge via #USBC, can I just use the same laptop charger for all of them?

    I know some USB wallwarts/cables don't provide as much power as others, but do any provide *too much* power for some devices?

    #PD #USB #PowerDelivery

  2. Коротко і по суті: нижче — реальні ціни, характеристики і постачальники в Україні по ключових моделях (карбон + “військовий сегмент”).

    ---

    🥇 Карбоновий (ключовий варіант)

    Ціна в Україні: ~3 200 – 4 700 грн
    Постачальники: офіційні дилери Nitecore, Rozetka, niche outdoor-магазини

    Характеристики:

    20 000 mAh (72 Wh)

    Вага: ~291 г (критично мало)

    Корпус: карбон (composite)

    Потужність: до 22.5W

    Захист: IPX5 (дощ, бризки)

    Практика:

    топ для FPV / Starlink / рацій

    мінімальна вага → носять як “стандарт фронту”

    ---

    🪖 Ударостійкий (альтернатива “карбону”)

    Ціна: ~4 400 грн
    Постачальники: military.eu, Rozetka, tactical-магазини

    Характеристики:

    20 000 mAh

    Потужність: 35W

    Корпус: ударостійкий (anti-shock)

    Часто: IP65 / захист від пилу

    Практика:

    витримує падіння, бруд

    важчий за карбон

    ---

    ⚡ Надійна електроніка (дронщики / техніка)

    Ціна: ~1 400 – 1 600 грн
    Постачальники: Rozetka, Алло, великі рітейлери

    Характеристики:

    20 000 mAh

    30W Power Delivery

    без захисту корпусу

    Практика:

    стабільний вихід → важливо для дронів

    дешевий → масово закуповують

    ---

    🔋 Важкий клас (Starlink / ноутбуки / станції)

    Ціна: ~6 600 грн
    Постачальники: Rozetka, спецмагазини

    Характеристики:

    40 000 mAh

    100W (USB-C)

    вбудований ліхтар

    rugged корпус

    Практика:

    тягне Starlink

    важкий → не для мобільних груп

    ---

    📊 ПОРІВНЯННЯ (ключове)

    Параметр [Nitecore NB20000 Gen3]() [Xtorm Rugged 20000]() [Anker PowerCore 20000 30W]() [Xtorm Rugged 40000 100W]()

    Ціна 3200–4700 грн ~4400 грн ~1500 грн ~6600 грн
    Ємність 20 000 mAh 20 000 mAh 20 000 mAh 40 000 mAh
    Потужність 22.5W 35W 30W 100W
    Вага ~291 г ~550–600 г ~450 г ~1 кг
    Корпус карбон ударостійкий стандарт rugged
    Захист IPX5 високий низький високий
    Призначення FPV / мобільність окоп / техніка масово / дешево Starlink / база

    ---

    📌 Висновок

    Карбон (Nitecore) → мінімальна вага, максимум мобільності

    Rugged (Xtorm) → виживання в грязі і падіннях

    Anker → дешевий і стабільний “робочий інструмент”

    40k+ банки → енергостанція, не кишеньковий варіант

    ---

    ⚠️ Практичний нюанс (з фронту)

    беруть кілька дешевих + 1 хороший, а не один дорогий

    карбон — це про мобільність, не про броню

    ---

    Даєш чистий набір під постер/пост — без сміття, структуровано 👇

    ---

    🔥 Основні (ядро теми)

    #карбоновийпавербанк
    #carbonfiber
    #powerbank
    #павербанк
    #енергозабезпечення
    #мобільнаенергія
    #тактичнеживлення
    #зарядкапольовихпристроїв
    #енергонезалежність

    ---

    🪖 Військовий контекст

    #ЗСУ
    #підтримкаЗСУ
    #фронт
    #війна
    #оборонаУкраїни
    #тактичнеобладнання
    #військоватехніка
    #польовіумови
    #логістика

    ---

    🚁 Дрони / зв’язок

    #FPV
    #дронщики
    #FPVоператори
    #БПЛА
    #дронивійни
    #Starlink
    #звʼязок
    #рації

    ---

    ⚙️ Технічні (щоб заходило в алгоритми)

    #USB_C
    #PowerDelivery
    #PD30W
    #PD100W
    #Liion
    #IPX5
    #fastcharge
    #rugged
    #ultralight

    ---

    🎯 Під конкретні моделі (SEO + охоплення)

    #Nitecore
    #NB20000
    #Xtorm
    #Anker
    #PowerCore
    #miltech
    #tacticalgear

    ---

    💣 Готовий “ударний” блок (можна вставити як є)

    #карбоновийпавербанк #powerbank #carbonfiber #ЗСУ #FPV #дронщики #Starlink #енергонезалежність #польовіумови #тактичнеживлення #військоватехніка #оборонаУкраїни #miltech #rugged #ultralight #PowerDelivery #NB20000 #Anker #Xtorm

    ---

    Якщо треба — зроблю варіант з вшитими хештегами прямо в текст (як у тебе в постах) або під конкретну платформу (Bastion / X / Telegram).

  3. Коротко і по суті: нижче — реальні ціни, характеристики і постачальники в Україні по ключових моделях (карбон + “військовий сегмент”).

    ---

    🥇 Карбоновий (ключовий варіант)

    Ціна в Україні: ~3 200 – 4 700 грн
    Постачальники: офіційні дилери Nitecore, Rozetka, niche outdoor-магазини

    Характеристики:

    20 000 mAh (72 Wh)

    Вага: ~291 г (критично мало)

    Корпус: карбон (composite)

    Потужність: до 22.5W

    Захист: IPX5 (дощ, бризки)

    Практика:

    топ для FPV / Starlink / рацій

    мінімальна вага → носять як “стандарт фронту”

    ---

    🪖 Ударостійкий (альтернатива “карбону”)

    Ціна: ~4 400 грн
    Постачальники: military.eu, Rozetka, tactical-магазини

    Характеристики:

    20 000 mAh

    Потужність: 35W

    Корпус: ударостійкий (anti-shock)

    Часто: IP65 / захист від пилу

    Практика:

    витримує падіння, бруд

    важчий за карбон

    ---

    ⚡ Надійна електроніка (дронщики / техніка)

    Ціна: ~1 400 – 1 600 грн
    Постачальники: Rozetka, Алло, великі рітейлери

    Характеристики:

    20 000 mAh

    30W Power Delivery

    без захисту корпусу

    Практика:

    стабільний вихід → важливо для дронів

    дешевий → масово закуповують

    ---

    🔋 Важкий клас (Starlink / ноутбуки / станції)

    Ціна: ~6 600 грн
    Постачальники: Rozetka, спецмагазини

    Характеристики:

    40 000 mAh

    100W (USB-C)

    вбудований ліхтар

    rugged корпус

    Практика:

    тягне Starlink

    важкий → не для мобільних груп

    ---

    📊 ПОРІВНЯННЯ (ключове)

    Параметр [Nitecore NB20000 Gen3]() [Xtorm Rugged 20000]() [Anker PowerCore 20000 30W]() [Xtorm Rugged 40000 100W]()

    Ціна 3200–4700 грн ~4400 грн ~1500 грн ~6600 грн
    Ємність 20 000 mAh 20 000 mAh 20 000 mAh 40 000 mAh
    Потужність 22.5W 35W 30W 100W
    Вага ~291 г ~550–600 г ~450 г ~1 кг
    Корпус карбон ударостійкий стандарт rugged
    Захист IPX5 високий низький високий
    Призначення FPV / мобільність окоп / техніка масово / дешево Starlink / база

    ---

    📌 Висновок

    Карбон (Nitecore) → мінімальна вага, максимум мобільності

    Rugged (Xtorm) → виживання в грязі і падіннях

    Anker → дешевий і стабільний “робочий інструмент”

    40k+ банки → енергостанція, не кишеньковий варіант

    ---

    ⚠️ Практичний нюанс (з фронту)

    беруть кілька дешевих + 1 хороший, а не один дорогий

    карбон — це про мобільність, не про броню

    ---

    Даєш чистий набір під постер/пост — без сміття, структуровано 👇

    ---

    🔥 Основні (ядро теми)

    #карбоновийпавербанк
    #carbonfiber
    #powerbank
    #павербанк
    #енергозабезпечення
    #мобільнаенергія
    #тактичнеживлення
    #зарядкапольовихпристроїв
    #енергонезалежність

    ---

    🪖 Військовий контекст

    #ЗСУ
    #підтримкаЗСУ
    #фронт
    #війна
    #оборонаУкраїни
    #тактичнеобладнання
    #військоватехніка
    #польовіумови
    #логістика

    ---

    🚁 Дрони / зв’язок

    #FPV
    #дронщики
    #FPVоператори
    #БПЛА
    #дронивійни
    #Starlink
    #звʼязок
    #рації

    ---

    ⚙️ Технічні (щоб заходило в алгоритми)

    #USB_C
    #PowerDelivery
    #PD30W
    #PD100W
    #Liion
    #IPX5
    #fastcharge
    #rugged
    #ultralight

    ---

    🎯 Під конкретні моделі (SEO + охоплення)

    #Nitecore
    #NB20000
    #Xtorm
    #Anker
    #PowerCore
    #miltech
    #tacticalgear

    ---

    💣 Готовий “ударний” блок (можна вставити як є)

    #карбоновийпавербанк #powerbank #carbonfiber #ЗСУ #FPV #дронщики #Starlink #енергонезалежність #польовіумови #тактичнеживлення #військоватехніка #оборонаУкраїни #miltech #rugged #ultralight #PowerDelivery #NB20000 #Anker #Xtorm

    ---

    Якщо треба — зроблю варіант з вшитими хештегами прямо в текст (як у тебе в постах) або під конкретну платформу (Bastion / X / Telegram).

  4. Ключова річ: карбонові (carbon fiber) павербанки — це вузький сегмент, і реально бойові/польові варіанти — це не масмаркет типу Baseus чи Hoco. Для військових важливі вага, міцність, вологозахист і стабільна віддача струму, а не просто “20000 mAh”.

    Нижче — реальні варіанти, які є в Україні або доступні з доставкою.

    ---

    🔝 Найближче до “карбон + військовий формат”

    Best overall (карбон + легкість + польові умови)

    Що важливо:

    Захист від ударів і пилу

    Нормальний PD (швидка зарядка)

    Не боїться польових умов

    👉 Але: це не карбон, а “rugged plastic” — тобто броньований корпус.

    ---

    ⚡ Єдиний реально карбоновий клас (легкий + тактичний)

    👉 Є модель типу Nitecore NB20000 (Gen3) — це карбоновий корпус + ультралегка вага (~300 г).

    20000 mAh

    карбон

    IPX5 (дощ, бризки)

    дуже популярний у військових, туристів і FPV-операторів

    ⚠️ Мінус:

    не броньований (це не “армійський сейф”)

    дорожчий (~100–130€)

    ---

    🪖 “Військові” бюджетні варіанти (але НЕ карбон)

    часто закуповують волонтери

    простий, ремонтопридатний

    слабша електроніка

    ---

    не карбон

    зате дуже стабільний вихід

    хороша репутація по живленню Starlink / дронів

    ---

    📊 Порівняння (те, що реально має сенс)

    Параметр [Xtorm Rugged 20000 mAh 35W]() [Electric Horse Military 20000 mAh]() [Anker PowerCore 20000mAh 30W]()

    Тип корпусу Ударостійкий Простий Стандарт
    Карбон ❌ ❌ ❌
    Потужність 35W 24W 30W
    Надійність Висока Середня Висока
    Польові умови ✔️ ⚠️ ⚠️
    Ціна Висока Низька Середня

    ---

    📌 Висновок без води

    Хочеш саме карбон → бери Nitecore NB20000 (це топ по вазі й ефективності)

    Хочеш “виживе в окопі” → Xtorm Rugged

    Хочеш дешево для масових задач → Electric Horse

    Хочеш стабільність для техніки → Anker

    ---

    ⚠️ Важливе уточнення

    “Карбон” ≠ “військовий”.

    карбон = легкість

    військовий = живучість

    У реальності фронт часто обирає не карбон, а ударостійкі моделі + запасні банки.

    ---

    Ок, даю чітко під твою тему (карбон + військові павербанки), без сміття:

    ---

    🔥 Основні (вшиті в текст)

    #карбон
    #carbonfiber
    #powerbank
    #павербанк
    #енергозабезпечення
    #тактичнеживлення
    #польовіумови
    #військоватехніка
    #дронщики
    #FPV
    #звʼязок
    #Starlink
    #енергонезалежність
    #мобільнаенергія
    #зарядкапольовихпристроїв

    ---

    ⚙️ Технічні / нішеві

    #USB_C
    #PowerDelivery
    #PD30W
    #PD100W
    #Liion
    #IPX5
    #rugged
    #ultralight
    #energytech
    #miltech

    ---

    🪖 Під ЗСУ / контекст війни

    #ЗСУ
    #підтримкаЗСУ
    #волонтери
    #фронт
    #тактичнеобладнання
    #війна
    #оборонаУкраїни
    #дронивійни
    #FPVоператори
    #логістика

    ---

    🎯 Під конкретні моделі (щоб заходило)

    #[Nitecore NB20000 Gen3]()
    #Nitecore
    #Xtorm
    #Anker
    #militarygear
    #tacticalgear

    ---

    Якщо треба — зроблю під конкретний пост (Telegram / Bastion / X) з вбудованими хештегами в текст, як ти любиш.

  5. Ключова річ: карбонові (carbon fiber) павербанки — це вузький сегмент, і реально бойові/польові варіанти — це не масмаркет типу Baseus чи Hoco. Для військових важливі вага, міцність, вологозахист і стабільна віддача струму, а не просто “20000 mAh”.

    Нижче — реальні варіанти, які є в Україні або доступні з доставкою.

    ---

    🔝 Найближче до “карбон + військовий формат”

    Best overall (карбон + легкість + польові умови)

    Що важливо:

    Захист від ударів і пилу

    Нормальний PD (швидка зарядка)

    Не боїться польових умов

    👉 Але: це не карбон, а “rugged plastic” — тобто броньований корпус.

    ---

    ⚡ Єдиний реально карбоновий клас (легкий + тактичний)

    👉 Є модель типу Nitecore NB20000 (Gen3) — це карбоновий корпус + ультралегка вага (~300 г).

    20000 mAh

    карбон

    IPX5 (дощ, бризки)

    дуже популярний у військових, туристів і FPV-операторів

    ⚠️ Мінус:

    не броньований (це не “армійський сейф”)

    дорожчий (~100–130€)

    ---

    🪖 “Військові” бюджетні варіанти (але НЕ карбон)

    часто закуповують волонтери

    простий, ремонтопридатний

    слабша електроніка

    ---

    не карбон

    зате дуже стабільний вихід

    хороша репутація по живленню Starlink / дронів

    ---

    📊 Порівняння (те, що реально має сенс)

    Параметр [Xtorm Rugged 20000 mAh 35W]() [Electric Horse Military 20000 mAh]() [Anker PowerCore 20000mAh 30W]()

    Тип корпусу Ударостійкий Простий Стандарт
    Карбон ❌ ❌ ❌
    Потужність 35W 24W 30W
    Надійність Висока Середня Висока
    Польові умови ✔️ ⚠️ ⚠️
    Ціна Висока Низька Середня

    ---

    📌 Висновок без води

    Хочеш саме карбон → бери Nitecore NB20000 (це топ по вазі й ефективності)

    Хочеш “виживе в окопі” → Xtorm Rugged

    Хочеш дешево для масових задач → Electric Horse

    Хочеш стабільність для техніки → Anker

    ---

    ⚠️ Важливе уточнення

    “Карбон” ≠ “військовий”.

    карбон = легкість

    військовий = живучість

    У реальності фронт часто обирає не карбон, а ударостійкі моделі + запасні банки.

    ---

    Ок, даю чітко під твою тему (карбон + військові павербанки), без сміття:

    ---

    🔥 Основні (вшиті в текст)

    #карбон
    #carbonfiber
    #powerbank
    #павербанк
    #енергозабезпечення
    #тактичнеживлення
    #польовіумови
    #військоватехніка
    #дронщики
    #FPV
    #звʼязок
    #Starlink
    #енергонезалежність
    #мобільнаенергія
    #зарядкапольовихпристроїв

    ---

    ⚙️ Технічні / нішеві

    #USB_C
    #PowerDelivery
    #PD30W
    #PD100W
    #Liion
    #IPX5
    #rugged
    #ultralight
    #energytech
    #miltech

    ---

    🪖 Під ЗСУ / контекст війни

    #ЗСУ
    #підтримкаЗСУ
    #волонтери
    #фронт
    #тактичнеобладнання
    #війна
    #оборонаУкраїни
    #дронивійни
    #FPVоператори
    #логістика

    ---

    🎯 Під конкретні моделі (щоб заходило)

    #[Nitecore NB20000 Gen3]()
    #Nitecore
    #Xtorm
    #Anker
    #militarygear
    #tacticalgear

    ---

    Якщо треба — зроблю під конкретний пост (Telegram / Bastion / X) з вбудованими хештегами в текст, як ти любиш.

  6. USB-C w monitorze to technologiczne pole minowe. Na co uważać, by nie wyrzucić pieniędzy w błoto?

    Kupujesz nowy monitor, sprawdzasz specyfikację i widzisz magiczne złącze USB-C. Wyobrażasz sobie, że jednym kablem podłączysz laptopa, prześlesz obraz, naładujesz baterię i obsłużysz myszkę. Wracasz do domu, podpinasz sprzęt i… nic się nie dzieje. Brzmi znajomo?

    Witamy w świecie standardu USB-C – wtyczki, która wygląda zawsze tak samo, ale pod maską kryje gigantyczne różnice. Wyjaśniamy, na co zwrócić uwagę, by uniknąć kosztownego rozczarowania.

    Port portowi nierówny. Szukaj magicznego skrótu „DP Alt Mode”

    Największym grzechem producentów elektroniki jest to, że złącze USB-C w monitorze czy laptopie fizycznie nie różni się niczym od tego w tanim smartfonie. Problem polega na tym, że standardowe USB-C przesyła tylko dane (np. pliki) i zasilanie. Nie prześle obrazu.

    Jeśli chcesz, aby monitor wyświetlał pulpit z Twojego komputera, złącze w obu urządzeniach (i sam kabel!) musi obsługiwać technologię DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode). To absolutnie kluczowy parametr. Brak tej funkcji oznacza, że port USB-C w drogim monitorze posłuży Ci najwyżej do powolnego ładowania telefonu, a do przesłania obrazu i tak będziesz musiał użyć starego, dobrego kabla HDMI.

    Śmierć stacji dokujących

    Dlaczego w ogóle warto dopłacić do monitora z pełnoprawnym USB-C z DP Alt Mode i funkcją Power Delivery (PD)? Bo to rozwiązanie dosłownie zabija zewnętrze stacje dokujące, które potrafią kosztować od kilkuset do nawet tysiąca złotych.

    Monitor wyposażony w odpowiedni hub staje się sercem biurka. Wyobraź sobie scenariusz: do monitora masz na stałe podpiętą klawiaturę, myszkę, drukarkę, a nawet kabel internetowy (RJ45). Kiedy przychodzisz z laptopem, podpinasz do niego tylko jeden przewód USB-C. W tej samej sekundzie laptop zaczyna się ładować, na dużym ekranie pojawia się obraz, a Ty zyskujesz dostęp do przewodowego internetu i wszystkich peryferiów. To rewelacyjne rozwiązanie nie tylko w domowym biurze, ale i w firmach korzystających z systemów hot desk.

    A co z Thunderbolt 4? Czy warto przepłacać?

    W najdroższych monitorach i laptopach znajdziesz porty z symbolem błyskawicy – to Thunderbolt 4. Choć wtyczka ma kształt zwykłego USB-C, to przepustowość tego standardu jest gigantyczna (do 40 Gb/s).

    Czy jednak każdy potrzebuje Thunderbolta? Absolutnie nie. Jeśli zależy Ci po prostu na pracy biurowej, ładowaniu laptopa i przesyłaniu obrazu w 4K (w 60 klatkach na sekundę), standardowe USB-C z DP Alt Mode poradzi sobie z tym bez problemu, a monitor będzie znacznie tańszy.

    Thunderbolt 4 to technologia dla garstki profesjonalistów, którzy chcą połączyć łańcuchowo (Daisy Chain) dwa monitory 4K, podpiąć do tego zewnętrzną kartę graficzną lub błyskawicznie zgrywać terabajty danych z zewnętrznych dysków SSD. Dla 95% użytkowników dopłata do tego standardu to przepalanie budżetu.

    Apple Studio Display XDR – unboxing i pierwsze wrażenia [wideo]

    #DisplayPortAltMode #monitoryUSBC #poradnikSprzętowy #PowerDelivery #pracaZdalna #stacjaDokująca #Thunderbolt4 #USBC
  7. Props to Southwest Airlines for having the forethought to provide 60W USB-C directly on their newer 737 flights.

    It's much easier to retrofit planes with higher power USB & I don't rly need 3-prong AC most of the time if I have USB-C Power Delivery for my laptop & phone.

    #swa #usb #powerdelivery