#pioro — Public Fediverse posts
Live and recent posts from across the Fediverse tagged #pioro, aggregated by home.social.
-
No i to jest gadżet. Nawet podpis można rozważyć :)
#ZnalezioneWInternetach #gadżet #długopis #pióro #uchwyt #żart #ŚmieszneGadżety
-
No i to jest gadżet. Nawet podpis można rozważyć :)
#ZnalezioneWInternetach #gadżet #długopis #pióro #uchwyt #żart #ŚmieszneGadżety
-
No i to jest gadżet. Nawet podpis można rozważyć :)
#ZnalezioneWInternetach #gadżet #długopis #pióro #uchwyt #żart #ŚmieszneGadżety
-
No i to jest gadżet. Nawet podpis można rozważyć :)
#ZnalezioneWInternetach #gadżet #długopis #pióro #uchwyt #żart #ŚmieszneGadżety
-
No i to jest gadżet. Nawet podpis można rozważyć :)
#ZnalezioneWInternetach #gadżet #długopis #pióro #uchwyt #żart #ŚmieszneGadżety
-
✒️ Najdroższe pióro wieczne: To „Fulgor Nocturnus” marki Tibaldi. Zostało sprzedane na aukcji w Szanghaju za 8 milionów dolarów. Jego cena wynika z dekoracji – pióro zdobi 945 czarnych diamentów i 123 rubiny. Konstrukcja opiera się na zasadzie „złotej proporcji” (\phi), co sprawia, że jest idealnie wyważone.
🔗 https://goldspot.com/blogs/magazine/most-expensive-pens
#ciekawostki #pióro -
Dzień dobry! :)
Zabawa z weekendu. Nie umiem w "pióro maczane" i to widać ;) Ale przynajmniej dobrze się bawiłam :-)
Prasówka się robi. Dzień dobry.
Ps. atramentu Ferris Wheel Press więcej nie kupię.
-
Dzień dobry! :)
Zabawa z weekendu. Nie umiem w "pióro maczane" i to widać ;) Ale przynajmniej dobrze się bawiłam :-)
Prasówka się robi. Dzień dobry.
Ps. atramentu Ferris Wheel Press więcej nie kupię.
-
Dzień dobry! :)
Zabawa z weekendu. Nie umiem w "pióro maczane" i to widać ;) Ale przynajmniej dobrze się bawiłam :-)
Prasówka się robi. Dzień dobry.
Ps. atramentu Ferris Wheel Press więcej nie kupię.
-
Dzień dobry! :)
Zabawa z weekendu. Nie umiem w "pióro maczane" i to widać ;) Ale przynajmniej dobrze się bawiłam :-)
Prasówka się robi. Dzień dobry.
Ps. atramentu Ferris Wheel Press więcej nie kupię.
-
Dzień dobry! :)
Zabawa z weekendu. Nie umiem w "pióro maczane" i to widać ;) Ale przynajmniej dobrze się bawiłam :-)
Prasówka się robi. Dzień dobry.
Ps. atramentu Ferris Wheel Press więcej nie kupię.
-
Dziś przyszło do mnie pióro od My Frienda
Hongdian M2 Black Forest EF i jestem pod wrażeniem. Jedno co jest dla mnie dziwne to EF jest jak F albo M. (~50zł)
Pisze się bardzo przyjemnie. Jedno co to jest jakieś 2cm za krótkie. Kaweco Sport które jest tej samej długości mi nie przeszkadza. Różnica jest w wadze. (11g Kaweco vs 24g Hongdian M2)
Robię tag do tego #ChińskiePióra żeby można wykluczyć jak kogoś nie interesuje bo mam jeszcze parę do opisania…
-
Dziś przyszło do mnie pióro od My Frienda
Hongdian M2 Black Forest EF i jestem pod wrażeniem. Jedno co jest dla mnie dziwne to EF jest jak F albo M. (~50zł)
Pisze się bardzo przyjemnie. Jedno co to jest jakieś 2cm za krótkie. Kaweco Sport które jest tej samej długości mi nie przeszkadza. Różnica jest w wadze. (11g Kaweco vs 24g Hongdian M2)
Robię tag do tego #ChińskiePióra żeby można wykluczyć jak kogoś nie interesuje bo mam jeszcze parę do opisania…
-
Dziś przyszło do mnie pióro od My Frienda
Hongdian M2 Black Forest EF i jestem pod wrażeniem. Jedno co jest dla mnie dziwne to EF jest jak F albo M. (~50zł)
Pisze się bardzo przyjemnie. Jedno co to jest jakieś 2cm za krótkie. Kaweco Sport które jest tej samej długości mi nie przeszkadza. Różnica jest w wadze. (11g Kaweco vs 24g Hongdian M2)
Robię tag do tego #ChińskiePióra żeby można wykluczyć jak kogoś nie interesuje bo mam jeszcze parę do opisania…
-
Dziś przyszło do mnie pióro od My Frienda
Hongdian M2 Black Forest EF i jestem pod wrażeniem. Jedno co jest dla mnie dziwne to EF jest jak F albo M. (~50zł)
Pisze się bardzo przyjemnie. Jedno co to jest jakieś 2cm za krótkie. Kaweco Sport które jest tej samej długości mi nie przeszkadza. Różnica jest w wadze. (11g Kaweco vs 24g Hongdian M2)
Robię tag do tego #ChińskiePióra żeby można wykluczyć jak kogoś nie interesuje bo mam jeszcze parę do opisania…
-
Dziś przyszło do mnie pióro od My Frienda
Hongdian M2 Black Forest EF i jestem pod wrażeniem. Jedno co jest dla mnie dziwne to EF jest jak F albo M. (~50zł)
Pisze się bardzo przyjemnie. Jedno co to jest jakieś 2cm za krótkie. Kaweco Sport które jest tej samej długości mi nie przeszkadza. Różnica jest w wadze. (11g Kaweco vs 24g Hongdian M2)
Robię tag do tego #ChińskiePióra żeby można wykluczyć jak kogoś nie interesuje bo mam jeszcze parę do opisania…
-
pytanie z kategorii "głupie pytanie o oczywiste rzeczy", ale nie wiem i w polskojęzycznym internecie nie mogę znaleźć 😅
A mianowicie - jak się używa wzornika do atramentu - tej "obrazkowej" części? Biorę wzornik, biorę atrament i...? Biorę zwykłe pióro? Jakieś specjalne pióro? Strzykawkę? Konwerter? Pędzelek?
Jeśli zwykłe pióro - to trzeba nim jakoś "zamazać" obrazek, czy np. upuszczać krople atramentu? Czy jeszcze inaczej? 🤔
-
Marta szukała dokumentów i w ukrytej skrzyni znalazłem stary kałamarz. Z ciekawości odpaliłem mojego starego Urbana Parkera i... Dokładnie tak, nie byłem w stanie nic w miarę czytelnie napisać. Dopiero po dłuższej chwili. Chyba kupię Kindle Scribe, tylko z drugiej strony, po co? 🤔 #życie #pisanie #uwstecznianie #pióro
-
Spacer zaliczony. Michalina znalazła też pierwsze w tym sezonie grzyby - koźlaki brązowe 👍🏻 #kochambycwiesniakiem #kochamwies #wazka #pióro
-
Star Labs StarLite MK V z dedykowanym piórem! Czy to iPad z Linuksem?
https://rootblog.pl/star-labs-starlite-mk-v-z-dedykowanym-piorem-czy-to-ipad-z-linuksem/
-
Star Labs StarLite MK V z dedykowanym piórem! Czy to iPad z Linuksem?
https://rootblog.pl/star-labs-starlite-mk-v-z-dedykowanym-piorem-czy-to-ipad-z-linuksem/
-
Star Labs StarLite MK V z dedykowanym piórem! Czy to iPad z Linuksem?
https://rootblog.pl/star-labs-starlite-mk-v-z-dedykowanym-piorem-czy-to-ipad-z-linuksem/