home.social

#wifi7 — Public Fediverse posts

Live and recent posts from across the Fediverse tagged #wifi7, aggregated by home.social.

  1. 🎮 ASUS ROG Strix GS-BE7200 porta il WiFi 7 nel gaming a 199€: velocità, bassa latenza e stile ROG senza spendere troppo. #ASUS #WiFi7

    🔗 tomshw.it/hardware/asus-rog-st

  2. 🎮 ASUS ROG Strix GS-BE7200 porta il WiFi 7 nel gaming a 199€: velocità, bassa latenza e stile ROG senza spendere troppo. #ASUS #WiFi7

    🔗 tomshw.it/hardware/asus-rog-st

  3. 🎮 ASUS ROG Strix GS-BE7200 porta il WiFi 7 nel gaming a 199€: velocità, bassa latenza e stile ROG senza spendere troppo. #ASUS #WiFi7

    🔗 tomshw.it/hardware/asus-rog-st

  4. Wi-Fi 7 z portu USB? TP-Link Archer TBE400U to najprostszy sposób na upgrade bez śrubokręta

    Modernizacja komputera do najnowszego standardu Wi-Fi 7 zazwyczaj kojarzy się z rozkręcaniem obudowy, walką z miniaturowymi kabelkami antenowymi i ryzykiem utraty gwarancji. TP-Link postanowił rozwiązać ten problem w najbardziej klasyczny sposób – za pomocą portu USB.

    Archer TBE400U to trzypasmowa, bezprzewodowa mini karta sieciowa BE6500, która obiecuje przyszłość „plug & play”.

    Mały i szybki

    Archer TBE400U to nie jest zwykły „gwizdek” do internetu. Urządzenie obsługuje trzy pasma transmisji, oferując parametry, które jeszcze niedawno wymagały profesjonalnych kart wewnętrznych:

    • Pasmo 6 GHz: do 2882 Mb/s – to tutaj dzieje się prawdziwa magia Wi-Fi 7, wolna od zakłóceń starszych urządzeń.
    • Pasmo 5 GHz: do 2882 Mb/s.
    • Pasmo 2,4 GHz: do 688 Mb/s.

    Pod spodem pracują technologie znane z flagowych routerów Wi-Fi 7: MLO (Multi-Link Operation), 4K-QAM oraz Multi-RU.

    W praktyce oznacza to, że karta potrafi łączyć się z routerem w kilku pasmach jednocześnie, co drastycznie redukuje opóźnienia – kluczowe dla graczy i osób pracujących na streamach w wysokiej jakości.

    Uniwersalność 2-w-1

    Inżynierowie TP-Link wykazali się rzadko spotykanym rozsądkiem przy projektowaniu złącza. Karta posiada adapter typu „2-w-1”, co pozwala na błyskawiczne przełączanie się między nowoczesnym USB-C a klasycznym USB-A. Dzięki temu ten sam adapter obsłuży zarówno najnowszego MacBooka (lub ultrabooka z Windowsem), jak i kilkuletnią stacjonarkę, która kurzy się pod biurkiem.

    Jak przyspieszyć stary komputer za 70 zł? TP-Link pokazuje prosty trik

    Całość komunikuje się z komputerem przez interfejs USB 3.0, co zapewnia odpowiednią przepustowość dla standardu BE6500. To produkt typu „problem solved”. Jeśli zainwestowałeś w nowoczesny router Wi-Fi 7 (jak choćby seria Deco od tego samego producenta), a Twój komputer wciąż „mieli” dane na paśmie 5 GHz, ten adapter jest najtańszą drogą do udrożnienia wąskiego gardła.

    Cena na poziomie 280 zł jest uczciwa, biorąc pod uwagę, że dostajemy dostęp do pasma 6 GHz i najnowszych protokołów bezpieczeństwa WPA3 bez konieczności serwisu komputera. Archer TBE400U to ciekawy towarzysz dla każdego, kto chce wycisnąć maksimum z domowej sieci bez zabawy w technika-amatora.

    #ArcherTBE400U #gaming #iMagazineTech #kartaSieciowa #technologia #TPLINK #USBC #WiFi7
  5. Wi-Fi 7 z portu USB? TP-Link Archer TBE400U to najprostszy sposób na upgrade bez śrubokręta

    Modernizacja komputera do najnowszego standardu Wi-Fi 7 zazwyczaj kojarzy się z rozkręcaniem obudowy, walką z miniaturowymi kabelkami antenowymi i ryzykiem utraty gwarancji. TP-Link postanowił rozwiązać ten problem w najbardziej klasyczny sposób – za pomocą portu USB.

    Archer TBE400U to trzypasmowa, bezprzewodowa mini karta sieciowa BE6500, która obiecuje przyszłość „plug & play”.

    Mały i szybki

    Archer TBE400U to nie jest zwykły „gwizdek” do internetu. Urządzenie obsługuje trzy pasma transmisji, oferując parametry, które jeszcze niedawno wymagały profesjonalnych kart wewnętrznych:

    • Pasmo 6 GHz: do 2882 Mb/s – to tutaj dzieje się prawdziwa magia Wi-Fi 7, wolna od zakłóceń starszych urządzeń.
    • Pasmo 5 GHz: do 2882 Mb/s.
    • Pasmo 2,4 GHz: do 688 Mb/s.

    Pod spodem pracują technologie znane z flagowych routerów Wi-Fi 7: MLO (Multi-Link Operation), 4K-QAM oraz Multi-RU.

    W praktyce oznacza to, że karta potrafi łączyć się z routerem w kilku pasmach jednocześnie, co drastycznie redukuje opóźnienia – kluczowe dla graczy i osób pracujących na streamach w wysokiej jakości.

    Uniwersalność 2-w-1

    Inżynierowie TP-Link wykazali się rzadko spotykanym rozsądkiem przy projektowaniu złącza. Karta posiada adapter typu „2-w-1”, co pozwala na błyskawiczne przełączanie się między nowoczesnym USB-C a klasycznym USB-A. Dzięki temu ten sam adapter obsłuży zarówno najnowszego MacBooka (lub ultrabooka z Windowsem), jak i kilkuletnią stacjonarkę, która kurzy się pod biurkiem.

    Jak przyspieszyć stary komputer za 70 zł? TP-Link pokazuje prosty trik

    Całość komunikuje się z komputerem przez interfejs USB 3.0, co zapewnia odpowiednią przepustowość dla standardu BE6500. To produkt typu „problem solved”. Jeśli zainwestowałeś w nowoczesny router Wi-Fi 7 (jak choćby seria Deco od tego samego producenta), a Twój komputer wciąż „mieli” dane na paśmie 5 GHz, ten adapter jest najtańszą drogą do udrożnienia wąskiego gardła.

    Cena na poziomie 280 zł jest uczciwa, biorąc pod uwagę, że dostajemy dostęp do pasma 6 GHz i najnowszych protokołów bezpieczeństwa WPA3 bez konieczności serwisu komputera. Archer TBE400U to ciekawy towarzysz dla każdego, kto chce wycisnąć maksimum z domowej sieci bez zabawy w technika-amatora.

    #ArcherTBE400U #gaming #iMagazineTech #kartaSieciowa #technologia #TPLINK #USBC #WiFi7
  6. Wi-Fi 7 z portu USB? TP-Link Archer TBE400U to najprostszy sposób na upgrade bez śrubokręta

    Modernizacja komputera do najnowszego standardu Wi-Fi 7 zazwyczaj kojarzy się z rozkręcaniem obudowy, walką z miniaturowymi kabelkami antenowymi i ryzykiem utraty gwarancji. TP-Link postanowił rozwiązać ten problem w najbardziej klasyczny sposób – za pomocą portu USB.

    Archer TBE400U to trzypasmowa, bezprzewodowa mini karta sieciowa BE6500, która obiecuje przyszłość „plug & play”.

    Mały i szybki

    Archer TBE400U to nie jest zwykły „gwizdek” do internetu. Urządzenie obsługuje trzy pasma transmisji, oferując parametry, które jeszcze niedawno wymagały profesjonalnych kart wewnętrznych:

    • Pasmo 6 GHz: do 2882 Mb/s – to tutaj dzieje się prawdziwa magia Wi-Fi 7, wolna od zakłóceń starszych urządzeń.
    • Pasmo 5 GHz: do 2882 Mb/s.
    • Pasmo 2,4 GHz: do 688 Mb/s.

    Pod spodem pracują technologie znane z flagowych routerów Wi-Fi 7: MLO (Multi-Link Operation), 4K-QAM oraz Multi-RU.

    W praktyce oznacza to, że karta potrafi łączyć się z routerem w kilku pasmach jednocześnie, co drastycznie redukuje opóźnienia – kluczowe dla graczy i osób pracujących na streamach w wysokiej jakości.

    Uniwersalność 2-w-1

    Inżynierowie TP-Link wykazali się rzadko spotykanym rozsądkiem przy projektowaniu złącza. Karta posiada adapter typu „2-w-1”, co pozwala na błyskawiczne przełączanie się między nowoczesnym USB-C a klasycznym USB-A. Dzięki temu ten sam adapter obsłuży zarówno najnowszego MacBooka (lub ultrabooka z Windowsem), jak i kilkuletnią stacjonarkę, która kurzy się pod biurkiem.

    Jak przyspieszyć stary komputer za 70 zł? TP-Link pokazuje prosty trik

    Całość komunikuje się z komputerem przez interfejs USB 3.0, co zapewnia odpowiednią przepustowość dla standardu BE6500. To produkt typu „problem solved”. Jeśli zainwestowałeś w nowoczesny router Wi-Fi 7 (jak choćby seria Deco od tego samego producenta), a Twój komputer wciąż „mieli” dane na paśmie 5 GHz, ten adapter jest najtańszą drogą do udrożnienia wąskiego gardła.

    Cena na poziomie 280 zł jest uczciwa, biorąc pod uwagę, że dostajemy dostęp do pasma 6 GHz i najnowszych protokołów bezpieczeństwa WPA3 bez konieczności serwisu komputera. Archer TBE400U to ciekawy towarzysz dla każdego, kto chce wycisnąć maksimum z domowej sieci bez zabawy w technika-amatora.

    #ArcherTBE400U #gaming #iMagazineTech #kartaSieciowa #technologia #TPLINK #USBC #WiFi7
  7. Wi-Fi 7 z portu USB? TP-Link Archer TBE400U to najprostszy sposób na upgrade bez śrubokręta

    Modernizacja komputera do najnowszego standardu Wi-Fi 7 zazwyczaj kojarzy się z rozkręcaniem obudowy, walką z miniaturowymi kabelkami antenowymi i ryzykiem utraty gwarancji. TP-Link postanowił rozwiązać ten problem w najbardziej klasyczny sposób – za pomocą portu USB.

    Archer TBE400U to trzypasmowa, bezprzewodowa mini karta sieciowa BE6500, która obiecuje przyszłość „plug & play”.

    Mały i szybki

    Archer TBE400U to nie jest zwykły „gwizdek” do internetu. Urządzenie obsługuje trzy pasma transmisji, oferując parametry, które jeszcze niedawno wymagały profesjonalnych kart wewnętrznych:

    • Pasmo 6 GHz: do 2882 Mb/s – to tutaj dzieje się prawdziwa magia Wi-Fi 7, wolna od zakłóceń starszych urządzeń.
    • Pasmo 5 GHz: do 2882 Mb/s.
    • Pasmo 2,4 GHz: do 688 Mb/s.

    Pod spodem pracują technologie znane z flagowych routerów Wi-Fi 7: MLO (Multi-Link Operation), 4K-QAM oraz Multi-RU.

    W praktyce oznacza to, że karta potrafi łączyć się z routerem w kilku pasmach jednocześnie, co drastycznie redukuje opóźnienia – kluczowe dla graczy i osób pracujących na streamach w wysokiej jakości.

    Uniwersalność 2-w-1

    Inżynierowie TP-Link wykazali się rzadko spotykanym rozsądkiem przy projektowaniu złącza. Karta posiada adapter typu „2-w-1”, co pozwala na błyskawiczne przełączanie się między nowoczesnym USB-C a klasycznym USB-A. Dzięki temu ten sam adapter obsłuży zarówno najnowszego MacBooka (lub ultrabooka z Windowsem), jak i kilkuletnią stacjonarkę, która kurzy się pod biurkiem.

    Jak przyspieszyć stary komputer za 70 zł? TP-Link pokazuje prosty trik

    Całość komunikuje się z komputerem przez interfejs USB 3.0, co zapewnia odpowiednią przepustowość dla standardu BE6500. To produkt typu „problem solved”. Jeśli zainwestowałeś w nowoczesny router Wi-Fi 7 (jak choćby seria Deco od tego samego producenta), a Twój komputer wciąż „mieli” dane na paśmie 5 GHz, ten adapter jest najtańszą drogą do udrożnienia wąskiego gardła.

    Cena na poziomie 280 zł jest uczciwa, biorąc pod uwagę, że dostajemy dostęp do pasma 6 GHz i najnowszych protokołów bezpieczeństwa WPA3 bez konieczności serwisu komputera. Archer TBE400U to ciekawy towarzysz dla każdego, kto chce wycisnąć maksimum z domowej sieci bez zabawy w technika-amatora.

    #ArcherTBE400U #gaming #iMagazineTech #kartaSieciowa #technologia #TPLINK #USBC #WiFi7
  8. Wi-Fi 7 z portu USB? TP-Link Archer TBE400U to najprostszy sposób na upgrade bez śrubokręta

    Modernizacja komputera do najnowszego standardu Wi-Fi 7 zazwyczaj kojarzy się z rozkręcaniem obudowy, walką z miniaturowymi kabelkami antenowymi i ryzykiem utraty gwarancji. TP-Link postanowił rozwiązać ten problem w najbardziej klasyczny sposób – za pomocą portu USB.

    Archer TBE400U to trzypasmowa, bezprzewodowa mini karta sieciowa BE6500, która obiecuje przyszłość „plug & play”.

    Mały i szybki

    Archer TBE400U to nie jest zwykły „gwizdek” do internetu. Urządzenie obsługuje trzy pasma transmisji, oferując parametry, które jeszcze niedawno wymagały profesjonalnych kart wewnętrznych:

    • Pasmo 6 GHz: do 2882 Mb/s – to tutaj dzieje się prawdziwa magia Wi-Fi 7, wolna od zakłóceń starszych urządzeń.
    • Pasmo 5 GHz: do 2882 Mb/s.
    • Pasmo 2,4 GHz: do 688 Mb/s.

    Pod spodem pracują technologie znane z flagowych routerów Wi-Fi 7: MLO (Multi-Link Operation), 4K-QAM oraz Multi-RU.

    W praktyce oznacza to, że karta potrafi łączyć się z routerem w kilku pasmach jednocześnie, co drastycznie redukuje opóźnienia – kluczowe dla graczy i osób pracujących na streamach w wysokiej jakości.

    Uniwersalność 2-w-1

    Inżynierowie TP-Link wykazali się rzadko spotykanym rozsądkiem przy projektowaniu złącza. Karta posiada adapter typu „2-w-1”, co pozwala na błyskawiczne przełączanie się między nowoczesnym USB-C a klasycznym USB-A. Dzięki temu ten sam adapter obsłuży zarówno najnowszego MacBooka (lub ultrabooka z Windowsem), jak i kilkuletnią stacjonarkę, która kurzy się pod biurkiem.

    Jak przyspieszyć stary komputer za 70 zł? TP-Link pokazuje prosty trik

    Całość komunikuje się z komputerem przez interfejs USB 3.0, co zapewnia odpowiednią przepustowość dla standardu BE6500. To produkt typu „problem solved”. Jeśli zainwestowałeś w nowoczesny router Wi-Fi 7 (jak choćby seria Deco od tego samego producenta), a Twój komputer wciąż „mieli” dane na paśmie 5 GHz, ten adapter jest najtańszą drogą do udrożnienia wąskiego gardła.

    Cena na poziomie 280 zł jest uczciwa, biorąc pod uwagę, że dostajemy dostęp do pasma 6 GHz i najnowszych protokołów bezpieczeństwa WPA3 bez konieczności serwisu komputera. Archer TBE400U to ciekawy towarzysz dla każdego, kto chce wycisnąć maksimum z domowej sieci bez zabawy w technika-amatora.

    #ArcherTBE400U #gaming #iMagazineTech #kartaSieciowa #technologia #TPLINK #USBC #WiFi7
  9. 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰 𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá D ễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #Wi Fi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀 😲

    𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá Dễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #WiFi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀😲 🌿🤔 Apple được cho là sẽ trình làng thế hệ 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 hoàn toàn mới vào cuối năm 2026. Dù vẫn giữ nguyên thiết kế quen thuộc, thiết bị…

    tinmoitrongngay2.wordpress.com

  10. 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰 𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá D ễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #Wi Fi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀 😲

    𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá Dễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #WiFi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀😲 🌿🤔 Apple được cho là sẽ trình làng thế hệ 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 hoàn toàn mới vào cuối năm 2026. Dù vẫn giữ nguyên thiết kế quen thuộc, thiết bị…

    tinmoitrongngay2.wordpress.com

  11. 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰 𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá D ễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #Wi Fi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀 😲

    𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá Dễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #WiFi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀😲 🌿🤔 Apple được cho là sẽ trình làng thế hệ 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 hoàn toàn mới vào cuối năm 2026. Dù vẫn giữ nguyên thiết kế quen thuộc, thiết bị…

    tinmoitrongngay2.wordpress.com

  12. 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰 𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá D ễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #Wi Fi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀 😲

    𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá Dễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #WiFi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀😲 🌿🤔 Apple được cho là sẽ trình làng thế hệ 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 hoàn toàn mới vào cuối năm 2026. Dù vẫn giữ nguyên thiết kế quen thuộc, thiết bị…

    tinmoitrongngay2.wordpress.com

  13. 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰 𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá D ễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #Wi Fi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀 😲

    𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá Dễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #WiFi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀😲 🌿🤔 Apple được cho là sẽ trình làng thế hệ 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 hoàn toàn mới vào cuối năm 2026. Dù vẫn giữ nguyên thiết kế quen thuộc, thiết bị…

    tinmoitrongngay2.wordpress.com

  14. 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰 𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá D ễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #Wi Fi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀 😲

    𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá Dễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #WiFi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀😲 🌿🤔 Apple được cho là sẽ trình làng thế hệ 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 hoàn toàn mới vào cuối năm 2026. Dù vẫn giữ nguyên thiết kế quen thuộc, thiết bị…

    tinmoitrongngay2.wordpress.com

  15. 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰 𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá D ễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #Wi Fi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀 😲

    𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá Dễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #WiFi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀😲 🌿🤔 Apple được cho là sẽ trình làng thế hệ 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 hoàn toàn mới vào cuối năm 2026. Dù vẫn giữ nguyên thiết kế quen thuộc, thiết bị…

    tinmoitrongngay2.wordpress.com

  16. 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰 𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá D ễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #Wi Fi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀 😲

    𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 Mới Sắp Ra Mắt Với Wi-Fi 7, Chip A17 Pro Và Giá Dễ Tiếp Cận Hơn 🔥📺 #AppleTV4K #AppleTV #tvOS #WiFi7 #A17Pro #AppleN1 #NhàThôngMinh #Apple #TimKiemTop 💖👉🍀😲 🌿🤔 Apple được cho là sẽ trình làng thế hệ 𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗧𝗩 𝟰𝗞 hoàn toàn mới vào cuối năm 2026. Dù vẫn giữ nguyên thiết kế quen thuộc, thiết bị…

    tinmoitrongngay2.wordpress.com

  17. europesays.com/africa/219801/ Anritsu equips CERT Tunisia for national, pan-African mobile certification #2G #3G #4G #5gNsa #5GStandalone #CentreD'ÉtudeEtDeRechercheDeTélécommunications(CERT) #IoT #Tunisia #WiFi7 #WLAN

  18. Grosses promo sur les routeurs Netgear Orbi Wi-Fi 7 : la solution ultime pour un Wi-Fi au top !
    mac4ever.com/195786
    #Mac4Ever #Netgear #Orbi #Promo #Reseau #WiFi7

  19. Fritz bringt das FritzMesh Set 2700 in den Handel: Wi-Fi 7 per Dualband, MLO bis 6,5 Gbit/s und 2,5-Gigabit-LAN pro Modul. 2er für 329, 3er für 449 Euro. #WiFi7 #Fritz winfuture.de/news,158144.html?

  20. Du Wi-Fi 7 en promo pour profiter de vos nouveaux Mac, iPad et iPhone au meilleur prix (-29%) !
    mac4ever.com/195686
    #Mac4Ever #Deco #DecoBE85 #Promo #Reseau #TPLink #WiFi7

  21. Du Wi-Fi 7 en promo pour profiter de vos nouveaux Mac, iPad et iPhone au meilleur prix (-29%) !
    mac4ever.com/195686
    #Mac4Ever #Deco #DecoBE85 #Promo #Reseau #TPLink #WiFi7

  22. Du Wi-Fi 7 en promo pour profiter de vos nouveaux Mac, iPad et iPhone au meilleur prix (-29%) !
    mac4ever.com/195686
    #Mac4Ever #Deco #DecoBE85 #Promo #Reseau #TPLink #WiFi7

  23. Szybsza sieć bez opóźnień. Nowe urządzenia ze standardem Wi-Fi 7

    TP-Link wprowadza na polski rynek dwa urządzenia rozszerzające zasięg Wi-Fi 7 – RE405BE oraz RE225BE.

    Nowe rozwiązania zaprojektowano z myślą o poprawie stabilności domowej sieci i eliminowaniu martwych stref. Urządzenia obsługują technologię Wi-Fi 7, co pozwala użytkownikom korzystać z funkcji takich jak MLO (Multi-Link Operation), 4K-QAM oraz kanałów o szerokości 160 MHz. W praktyce rozwiązanie to zwiększa przepustowość i ogranicza opóźnienia, co jest kluczowe podczas grania online czy streamingu w wysokiej rozdzielczości.

    Internet na budowie i w szczerym polu. TP-Link Archer MR402-Outdoor to pancerny router na każdą pogodę

    RE405BE – większa moc dla wymagających

    Model RE405BE to dwupasmowy wzmacniacz klasy BE6500, stworzony z myślą o większych domach i dużej liczbie podłączonych urządzeń.

    • Wydajność: do 5764 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 688 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
    • Łączność: port 2,5G Ethernet pozwala na pełne wykorzystanie szybkich łączy światłowodowych.
    • Anteny: cztery anteny o wysokim zysku wspierane są przez inteligentny wskaźnik siły sygnału, ułatwiający montaż w optymalnym miejscu.

    RE225BE – wydajność w zasięgu ręki

    Dla osób szukających prostszego sposobu na wzmocnienie domowej sieci przygotowano model RE225BE klasy BE3600.

    • Prędkość: do 2882 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 688 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
    • Złącze: gigabitowy port Ethernet umożliwia stabilne podłączenie konsoli lub telewizora.
    • Tryby pracy: urządzenie może działać jako wzmacniacz sygnału lub jako samodzielny punkt dostępowy.

    Spójna sieć i łatwe zarządzanie

    Oba modele współpracują z technologią EasyMesh oraz funkcją Smart Roaming. Rozwiązanie to sprawia, że urządzenia mobilne płynnie przełączają się między routerem a wzmacniaczem bez przerywania połączenia. Zarządzanie siecią odbywa się za pomocą darmowej aplikacji Tether na smartfony.

    Urządzenia są już dostępne w sprzedaży. Model RE225BE kosztuje około 340 zł, natomiast mocniejszy RE405BE to wydatek rzędu 600 zł. Producent udziela na sprzęt 3-letniej gwarancji.

    Mobilny internet do kieszeni. TP-Link wprowadza tanie hotspoty LTE z WiFi 6 – M7352 i M7005

    #BE3600 #BE6500 #EasyMesh #InternetDomowy #RE225BE #RE405BE #smartHome #TPLINK #WiFi7 #wzmacniaczSygnału #zasięgSieci
  24. Du Wi-Fi 7 en promo pour profiter de vos nouveaux Mac, iPad et iPhone au meilleur prix (-29%) !
    mac4ever.com/195111
    #Mac4Ever #Apple #Deco #IPhone #MacBook #TPLink #WiFi7

  25. Pierwsze recenzje nowych MacBooków Pro i monitorów Studio Display

    W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje nowych MacBooków Pro z procesorami Apple M5 Pro i M5 Max oraz monitorów Studio Display (szczególnie modelu XDR).

    MacBooki Pro z Apple M5 Pro i M5 Max

    Pierwsze recenzje nowych modeli MacBook Pro 14-calowego i 16-calowego z procesorami Apple M5 Pro i M5 Max pojawiły się przed środową premierą. Recenzenci podkreślają, że nowe MacBooki Pro oferują znacznie szybszy dysk, dłuższą baterię i lepszą wydajność GPU/CPU, przy czym testy praktyczne potwierdzają deklaracje Apple.
    Najważniejsze ulepszenia:

    • SSD do 2x szybsze niż w poprzedniej generacji, startujące od 1 TB.
      • Prędkości SSD (16-calowy M5 Max, 4 TB) – odczyt: 13,6 GB/s (↑86%) oraz zapis: 17,8 GB/s (↑123%)
    • Nieco wydłużony czas pracy na baterii, np. 16-calowy M5 Pro osiągnął 21 godzin 10 minut testu przeglądania internetu.
    • Autorski chip Apple N1 dodaje wsparcie dla Wi-Fi 7 i Bluetooth 6.
    • Wydajność CPU wzrosła o ~15%, GPU o ~20% w porównaniu do M4 Pro/M4 Max.

    Benchmarki Geekbench 6

    Mac ModelMulti-Core CPU ScoreMacBook Pro (M5 Pro and M5 Max)28,500 to 29,500Mac Studio (M3 Ultra)27,726MacBook Pro (M4 Max)25,702MacBook Pro (M4 Pro)22,490Mac Studio (M2 Ultra)21,410MacBook Pro (M3 Max)20,960Mac Studio (M1 Ultra)18,434MacBook Air (M5)17,073MacBook Pro (M3 Pro)15,260MacBook Pro (M2 Max)14,740MacBook Air (M4)14,731MacBook Pro (M2 Pro)14,451MacBook Pro (M1 Max)12,345MacBook Pro (M1 Pro)12,345MacBook Air (M3)12,020MacBook Air (M2)9,709MacBook Neo (A18 Pro)8,668MacBook Air (M1)8,342

    W 2026–2027 spodziewany jest duży redesign: OLED, ekran dotykowy, Dynamic Island, chipy M6 Pro/M6 Max w procesie 2 nm, cieńsza konstrukcja, a możliwe nawet wbudowane LTE/5G. Najwyższy model może być nazwany „MacBook Ultra”.

    Apple Studio Display XDR

    Duży krok naprzód w stosunku do Pro Display XDR, ale OLED wciąż wygrywa w niektórych aspektach – mówią pierwsi recenzenci, podkreślając przy tym, że zwykły Studio Display nie różni się jakościowo od poprzednika, poza lepszą kamerą, głośnikami i portami, a jasność ekranu pozostaje bez zmian.

    Studio Display XDR to:

    • Panel Mini-LED i 120 Hz, które sprawiają, że XDR jest „świetnym ulepszeniem” wobec Pro Display XDR.
    • Obrazy i tekst są ostre, z minimalnym światłem rozproszonym dzięki kontroli wygaszania, choć kąty widzenia i kontrast ustępują OLED-owi.
    • Jasność sięga 2000 nitów, a wbudowane głośniki i kamera 12 MP działają bardzo dobrze w codziennym użytkowaniu.
    • Thunderbolt 5 i częstotliwość odświeżania 120 Hz idealnie współpracują z MacBook Pro.
    • Kolory są dokładne w ustawieniach fabrycznych, ale Adobe RGB pokrywa 86%, a w jednym rogu ekranu zauważono niewielkie odchylenie kontrastu.
    • HDR wygląda imponująco, choć czernie i kontrast nadal nie dorównują OLED.

    Wady?

    • Zintegrowany kabel zasilający, ostre krawędzie podstawki i grube ramki (PetaPixel).
    • Mini-LED nie dorównuje OLED w pełni w zakresie kontrastu i głębi czerni.

    Recenzenci, w tym YouTuber Marques Brownlee, uznają Studio Display XDR za produkt mieszany – doskonały dla profesjonalistów potrzebujących jasnego i szybkiego monitora, ale niekoniecznie wyłącznie dla rynku pro.

    Nowe Studio Display i Studio Display XDR trafią do sprzedaży w środę.

    #Apple #AppleNews #bateriaApple #Bluetooth6 #HDR #M5Max #M5Pro #MacBookPro #miniLED #monitoryApple #OLED #ProDisplayXDR #recenzjeApple #SSD #StudioDisplay #StudioDisplayXDR #technologieApple #WiFi7 #wydajnośćApple
  26. Pierwsze recenzje nowych MacBooków Pro i monitorów Studio Display

    W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje nowych MacBooków Pro z procesorami Apple M5 Pro i M5 Max oraz monitorów Studio Display (szczególnie modelu XDR).

    MacBooki Pro z Apple M5 Pro i M5 Max

    Pierwsze recenzje nowych modeli MacBook Pro 14-calowego i 16-calowego z procesorami Apple M5 Pro i M5 Max pojawiły się przed środową premierą. Recenzenci podkreślają, że nowe MacBooki Pro oferują znacznie szybszy dysk, dłuższą baterię i lepszą wydajność GPU/CPU, przy czym testy praktyczne potwierdzają deklaracje Apple.
    Najważniejsze ulepszenia:

    • SSD do 2x szybsze niż w poprzedniej generacji, startujące od 1 TB.
      • Prędkości SSD (16-calowy M5 Max, 4 TB) – odczyt: 13,6 GB/s (↑86%) oraz zapis: 17,8 GB/s (↑123%)
    • Nieco wydłużony czas pracy na baterii, np. 16-calowy M5 Pro osiągnął 21 godzin 10 minut testu przeglądania internetu.
    • Autorski chip Apple N1 dodaje wsparcie dla Wi-Fi 7 i Bluetooth 6.
    • Wydajność CPU wzrosła o ~15%, GPU o ~20% w porównaniu do M4 Pro/M4 Max.

    Benchmarki Geekbench 6

    Mac ModelMulti-Core CPU ScoreMacBook Pro (M5 Pro and M5 Max)28,500 to 29,500Mac Studio (M3 Ultra)27,726MacBook Pro (M4 Max)25,702MacBook Pro (M4 Pro)22,490Mac Studio (M2 Ultra)21,410MacBook Pro (M3 Max)20,960Mac Studio (M1 Ultra)18,434MacBook Air (M5)17,073MacBook Pro (M3 Pro)15,260MacBook Pro (M2 Max)14,740MacBook Air (M4)14,731MacBook Pro (M2 Pro)14,451MacBook Pro (M1 Max)12,345MacBook Pro (M1 Pro)12,345MacBook Air (M3)12,020MacBook Air (M2)9,709MacBook Neo (A18 Pro)8,668MacBook Air (M1)8,342

    W 2026–2027 spodziewany jest duży redesign: OLED, ekran dotykowy, Dynamic Island, chipy M6 Pro/M6 Max w procesie 2 nm, cieńsza konstrukcja, a możliwe nawet wbudowane LTE/5G. Najwyższy model może być nazwany „MacBook Ultra”.

    Apple Studio Display XDR

    Duży krok naprzód w stosunku do Pro Display XDR, ale OLED wciąż wygrywa w niektórych aspektach – mówią pierwsi recenzenci, podkreślając przy tym, że zwykły Studio Display nie różni się jakościowo od poprzednika, poza lepszą kamerą, głośnikami i portami, a jasność ekranu pozostaje bez zmian.

    Studio Display XDR to:

    • Panel Mini-LED i 120 Hz, które sprawiają, że XDR jest „świetnym ulepszeniem” wobec Pro Display XDR.
    • Obrazy i tekst są ostre, z minimalnym światłem rozproszonym dzięki kontroli wygaszania, choć kąty widzenia i kontrast ustępują OLED-owi.
    • Jasność sięga 2000 nitów, a wbudowane głośniki i kamera 12 MP działają bardzo dobrze w codziennym użytkowaniu.
    • Thunderbolt 5 i częstotliwość odświeżania 120 Hz idealnie współpracują z MacBook Pro.
    • Kolory są dokładne w ustawieniach fabrycznych, ale Adobe RGB pokrywa 86%, a w jednym rogu ekranu zauważono niewielkie odchylenie kontrastu.
    • HDR wygląda imponująco, choć czernie i kontrast nadal nie dorównują OLED.

    Wady?

    • Zintegrowany kabel zasilający, ostre krawędzie podstawki i grube ramki (PetaPixel).
    • Mini-LED nie dorównuje OLED w pełni w zakresie kontrastu i głębi czerni.

    Recenzenci, w tym YouTuber Marques Brownlee, uznają Studio Display XDR za produkt mieszany – doskonały dla profesjonalistów potrzebujących jasnego i szybkiego monitora, ale niekoniecznie wyłącznie dla rynku pro.

    Nowe Studio Display i Studio Display XDR trafią do sprzedaży w środę.

    #Apple #AppleNews #bateriaApple #Bluetooth6 #HDR #M5Max #M5Pro #MacBookPro #miniLED #monitoryApple #OLED #ProDisplayXDR #recenzjeApple #SSD #StudioDisplay #StudioDisplayXDR #technologieApple #WiFi7 #wydajnośćApple
  27. Pierwsze recenzje nowych MacBooków Pro i monitorów Studio Display

    W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje nowych MacBooków Pro z procesorami Apple M5 Pro i M5 Max oraz monitorów Studio Display (szczególnie modelu XDR).

    MacBooki Pro z Apple M5 Pro i M5 Max

    Pierwsze recenzje nowych modeli MacBook Pro 14-calowego i 16-calowego z procesorami Apple M5 Pro i M5 Max pojawiły się przed środową premierą. Recenzenci podkreślają, że nowe MacBooki Pro oferują znacznie szybszy dysk, dłuższą baterię i lepszą wydajność GPU/CPU, przy czym testy praktyczne potwierdzają deklaracje Apple.
    Najważniejsze ulepszenia:

    • SSD do 2x szybsze niż w poprzedniej generacji, startujące od 1 TB.
      • Prędkości SSD (16-calowy M5 Max, 4 TB) – odczyt: 13,6 GB/s (↑86%) oraz zapis: 17,8 GB/s (↑123%)
    • Nieco wydłużony czas pracy na baterii, np. 16-calowy M5 Pro osiągnął 21 godzin 10 minut testu przeglądania internetu.
    • Autorski chip Apple N1 dodaje wsparcie dla Wi-Fi 7 i Bluetooth 6.
    • Wydajność CPU wzrosła o ~15%, GPU o ~20% w porównaniu do M4 Pro/M4 Max.

    Benchmarki Geekbench 6

    Mac ModelMulti-Core CPU ScoreMacBook Pro (M5 Pro and M5 Max)28,500 to 29,500Mac Studio (M3 Ultra)27,726MacBook Pro (M4 Max)25,702MacBook Pro (M4 Pro)22,490Mac Studio (M2 Ultra)21,410MacBook Pro (M3 Max)20,960Mac Studio (M1 Ultra)18,434MacBook Air (M5)17,073MacBook Pro (M3 Pro)15,260MacBook Pro (M2 Max)14,740MacBook Air (M4)14,731MacBook Pro (M2 Pro)14,451MacBook Pro (M1 Max)12,345MacBook Pro (M1 Pro)12,345MacBook Air (M3)12,020MacBook Air (M2)9,709MacBook Neo (A18 Pro)8,668MacBook Air (M1)8,342

    W 2026–2027 spodziewany jest duży redesign: OLED, ekran dotykowy, Dynamic Island, chipy M6 Pro/M6 Max w procesie 2 nm, cieńsza konstrukcja, a możliwe nawet wbudowane LTE/5G. Najwyższy model może być nazwany „MacBook Ultra”.

    Apple Studio Display XDR

    Duży krok naprzód w stosunku do Pro Display XDR, ale OLED wciąż wygrywa w niektórych aspektach – mówią pierwsi recenzenci, podkreślając przy tym, że zwykły Studio Display nie różni się jakościowo od poprzednika, poza lepszą kamerą, głośnikami i portami, a jasność ekranu pozostaje bez zmian.

    Studio Display XDR to:

    • Panel Mini-LED i 120 Hz, które sprawiają, że XDR jest „świetnym ulepszeniem” wobec Pro Display XDR.
    • Obrazy i tekst są ostre, z minimalnym światłem rozproszonym dzięki kontroli wygaszania, choć kąty widzenia i kontrast ustępują OLED-owi.
    • Jasność sięga 2000 nitów, a wbudowane głośniki i kamera 12 MP działają bardzo dobrze w codziennym użytkowaniu.
    • Thunderbolt 5 i częstotliwość odświeżania 120 Hz idealnie współpracują z MacBook Pro.
    • Kolory są dokładne w ustawieniach fabrycznych, ale Adobe RGB pokrywa 86%, a w jednym rogu ekranu zauważono niewielkie odchylenie kontrastu.
    • HDR wygląda imponująco, choć czernie i kontrast nadal nie dorównują OLED.

    Wady?

    • Zintegrowany kabel zasilający, ostre krawędzie podstawki i grube ramki (PetaPixel).
    • Mini-LED nie dorównuje OLED w pełni w zakresie kontrastu i głębi czerni.

    Recenzenci, w tym YouTuber Marques Brownlee, uznają Studio Display XDR za produkt mieszany – doskonały dla profesjonalistów potrzebujących jasnego i szybkiego monitora, ale niekoniecznie wyłącznie dla rynku pro.

    Nowe Studio Display i Studio Display XDR trafią do sprzedaży w środę.

    #Apple #AppleNews #bateriaApple #Bluetooth6 #HDR #M5Max #M5Pro #MacBookPro #miniLED #monitoryApple #OLED #ProDisplayXDR #recenzjeApple #SSD #StudioDisplay #StudioDisplayXDR #technologieApple #WiFi7 #wydajnośćApple
  28. Pierwsze recenzje nowych MacBooków Pro i monitorów Studio Display

    W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje nowych MacBooków Pro z procesorami Apple M5 Pro i M5 Max oraz monitorów Studio Display (szczególnie modelu XDR).

    MacBooki Pro z Apple M5 Pro i M5 Max

    Pierwsze recenzje nowych modeli MacBook Pro 14-calowego i 16-calowego z procesorami Apple M5 Pro i M5 Max pojawiły się przed środową premierą. Recenzenci podkreślają, że nowe MacBooki Pro oferują znacznie szybszy dysk, dłuższą baterię i lepszą wydajność GPU/CPU, przy czym testy praktyczne potwierdzają deklaracje Apple.
    Najważniejsze ulepszenia:

    • SSD do 2x szybsze niż w poprzedniej generacji, startujące od 1 TB.
      • Prędkości SSD (16-calowy M5 Max, 4 TB) – odczyt: 13,6 GB/s (↑86%) oraz zapis: 17,8 GB/s (↑123%)
    • Nieco wydłużony czas pracy na baterii, np. 16-calowy M5 Pro osiągnął 21 godzin 10 minut testu przeglądania internetu.
    • Autorski chip Apple N1 dodaje wsparcie dla Wi-Fi 7 i Bluetooth 6.
    • Wydajność CPU wzrosła o ~15%, GPU o ~20% w porównaniu do M4 Pro/M4 Max.

    Benchmarki Geekbench 6

    Mac ModelMulti-Core CPU ScoreMacBook Pro (M5 Pro and M5 Max)28,500 to 29,500Mac Studio (M3 Ultra)27,726MacBook Pro (M4 Max)25,702MacBook Pro (M4 Pro)22,490Mac Studio (M2 Ultra)21,410MacBook Pro (M3 Max)20,960Mac Studio (M1 Ultra)18,434MacBook Air (M5)17,073MacBook Pro (M3 Pro)15,260MacBook Pro (M2 Max)14,740MacBook Air (M4)14,731MacBook Pro (M2 Pro)14,451MacBook Pro (M1 Max)12,345MacBook Pro (M1 Pro)12,345MacBook Air (M3)12,020MacBook Air (M2)9,709MacBook Neo (A18 Pro)8,668MacBook Air (M1)8,342

    W 2026–2027 spodziewany jest duży redesign: OLED, ekran dotykowy, Dynamic Island, chipy M6 Pro/M6 Max w procesie 2 nm, cieńsza konstrukcja, a możliwe nawet wbudowane LTE/5G. Najwyższy model może być nazwany „MacBook Ultra”.

    Apple Studio Display XDR

    Duży krok naprzód w stosunku do Pro Display XDR, ale OLED wciąż wygrywa w niektórych aspektach – mówią pierwsi recenzenci, podkreślając przy tym, że zwykły Studio Display nie różni się jakościowo od poprzednika, poza lepszą kamerą, głośnikami i portami, a jasność ekranu pozostaje bez zmian.

    Studio Display XDR to:

    • Panel Mini-LED i 120 Hz, które sprawiają, że XDR jest „świetnym ulepszeniem” wobec Pro Display XDR.
    • Obrazy i tekst są ostre, z minimalnym światłem rozproszonym dzięki kontroli wygaszania, choć kąty widzenia i kontrast ustępują OLED-owi.
    • Jasność sięga 2000 nitów, a wbudowane głośniki i kamera 12 MP działają bardzo dobrze w codziennym użytkowaniu.
    • Thunderbolt 5 i częstotliwość odświeżania 120 Hz idealnie współpracują z MacBook Pro.
    • Kolory są dokładne w ustawieniach fabrycznych, ale Adobe RGB pokrywa 86%, a w jednym rogu ekranu zauważono niewielkie odchylenie kontrastu.
    • HDR wygląda imponująco, choć czernie i kontrast nadal nie dorównują OLED.

    Wady?

    • Zintegrowany kabel zasilający, ostre krawędzie podstawki i grube ramki (PetaPixel).
    • Mini-LED nie dorównuje OLED w pełni w zakresie kontrastu i głębi czerni.

    Recenzenci, w tym YouTuber Marques Brownlee, uznają Studio Display XDR za produkt mieszany – doskonały dla profesjonalistów potrzebujących jasnego i szybkiego monitora, ale niekoniecznie wyłącznie dla rynku pro.

    Nowe Studio Display i Studio Display XDR trafią do sprzedaży w środę.

    #Apple #AppleNews #bateriaApple #Bluetooth6 #HDR #M5Max #M5Pro #MacBookPro #miniLED #monitoryApple #OLED #ProDisplayXDR #recenzjeApple #SSD #StudioDisplay #StudioDisplayXDR #technologieApple #WiFi7 #wydajnośćApple