#dlugoleka — Public Fediverse posts
Live and recent posts from across the Fediverse tagged #dlugoleka, aggregated by home.social.
-
Miesiąc temu bylem w Długołęce. Wówczas zdegradowałem parę leśnych dróg na #OpenStreetMap do miana "ścieżek", zostawiając komentarz, że są zarośnięte "pokrzywami po pachy".
Trzy tygodnie później znów wybrałem się do Długołęki. Zauważyłem, że wszystkie pokrzywy skoszono, a drogi stały się znów dostępne.
Zbieg okoliczności? Nie sądzę! Z pewnością zauważono zmiany na OSM i jasne stało się co trzeba zrobić.
-
A month ago I was in #Długołęka. Back then, I've downgraded a bunch of forest roads on #OpenStreetMap to paths, leaving a note that they're completely overgrown with 1.5 meter tall nettles.
Three weeks later I visited #Długołęka again. I've noticed that all the nettles were mowed down and the roads became passable again.
Coincidence? I don't think so! I'm pretty sure people read OSM changelogs to figure out what needs to be done.
-
Krew się we mnie gotuje, ilekroć widzę porzucone opony w lesie. Niemniej, w Długołęce komuś udało się coś jeszcze gorszego — wyrzucić opony przecięte na pół. To wygląda, jakby poprzedni właściciel postanowił upewnić się, że nikt nie będzie mógł ich użyć zanim je wywiózł do lasu. Wzdych.
-
It makes my blood boil whenever I see discarded car tires in the #forest. However, someone managed even worse — in #Długołęka there are car tires that are cut in half. It seems as if someone really wanted to make sure nobody would be able to reuse these tires before discarding them. Sigh.
-
Jechałem dziś do miejscowości #Długołęka. Plan A zakładał wąską przesiadkę na stacji #Wrocław Mikołajów, plan B kolejny pociąg 25 minut później.
Przyjechaliśmy przed czasem do Wrocławia, zdążyłem na ten pierwszy pociąg. Zauważyłem, że jedzie do stacji #Krotoszyn. Nie miałem jeszcze okazji przejechać linii Oleśnica-Krotoszyn.
Tak więc nie wysiadam już w Długołęce.
-
I was going to #Długołęka today. Plan A involved a narrow change on #Wrocław Mikołajów, plan B another train 25 minutes later.
We arrived in Wrocław early, I managed the first train and noticed it's going to #Krotoszyn. I haven't had the opportunity to travel the Oleśnica-Krotoszyn line yet.
So I'm no longer getting off at Długołęka.